כנס מיתופיה 2022

ב- 25 באוגוסט בספריה המרכזית במודיעין

אודות הכנס

מִיתוֹפְּיָה הוא כנס ספרותי המוקדש לספרות בכלל ולספרות פנטזיה בפרט שמתקיים ביום חמישי האחרון או הלפני-אחרון של אוגוסט מאז 2005. בכנס נערכות הרצאות מרתקות שיתמקדו בעיקר בספר "שר הטבעות" ובכלל יצירתו של ג'.ר.ר טולקין, וגם בסדרת ספרי "הארי פוטר" מאת ג'יי. קיי. רולינג, ספרי "עולם הדיסק" מאת טרי פראצ'ט, ובספרי פנטזיה נוספים כמו גם במיתולוגיה, ספרות ושאר נושאים קרובים. בנוסף להרצאות, בכנס יש גם פעילויות אחרות והוא גם מקום מפגש לחובבי ספרות פנטזיה מכל הגילאים. הפעם האחרונה שנפגשנו במהלך כנס מיתופיה היתה ב-19 באוגוסט 2021 והציע שפע של פעילויות ועניין עבור כל אלו שאוהבים את ספרות הפנטזיה – אחת מסוגות הספרות היותר מעניינות וחדשניות שיש – כפי שניתן לראות בתוכניית הכנס

השנה הכנס יערך ב- 25/8 ואנו עובדים במרץ לספק לכם תוכניה עשירה ומגוונת כפי שלמדתם לצפות.

כנסי מיתופיה הם תולדה של שיתוף פעולה בין שלוש קהילות ספרותיות: קהילת טולקין הישראליתקהילת הארי פוטר לבוגרים וקהילת הצב נוע ינוע – חובבי פראצ'ט בישראל. קראו ב-'על המארגנים' על מנת ללמוד יותר על האנשים העומדים מאחורי הכנס – חברי קהילת טולקין הישראלית וחברי קהילת הארי פוטר לבוגרים – המשתפים פעולה על מנת לגרום למציאות להפוך לדמיון.

כל דפי הסיכום של כנסי מיתופיה משנת 2005 ואילך נמצאים בדף 'כנסי עבר'. ניתן לעיין בהם על מנת לראות את התכנים והפעילויות שהיו.

רוצים לדעת עוד על מיתופיה? להתעדכן בחדשות הרלוונטיות? לשאול שאלות? הצטרפו אלינו בפייסבוק!