כנס מיתופיה 2021

ב- 19 באוגוסט בספריה המרכזית במודיעין

התמודדות עם הקורונה

בשנתיים האחרונות העולם כולו נמצא במרכזה של התפרצות עולמית של וירוס הקורונה. ההתפרצות כפתה הגבלות רבות ואילצה אותנו לקיים את כנס מיתופיה 2020 בזום.

השנה, בזכות החיסונים והתנהלותה האחראית של האוכלוסיה, זכינו למצב בו התחלואה ירדה משמעותית והכנס חוזר להתקיים באופן פיזי. עם זאת, התחלואה לא נעלמה, אנו במהלכה של התפרצות ממשית הכוללת אלפי מאומתים ביום, ואנו מחוייבים לשמירה על אמצעי זהירות הולמים.

הקהל בכנס נדרש להקפיד על עטיית מסיכות במקומות סגורים, ובפרט בחדרי ההרצאות (למעט המרצים). כמו כן, אכילה ושתיה בעת הרצאות אסורה לחלוטין. אנו נוודא שהנחיה זו מתקיימת ולא נהסס לדרוש ממי שיסרב להיענות לעזוב את הכנס.

הכנס יתקיים לפי הנחיות התו הירוק, המיועדים לאירועים הכוללים מעל מאה איש. הנוכחים בכנס יידרשו להציג תעודת מתחסן/מחלים או בדיקה בתוקף. התו הירוק חל על כלל האוכלוסיה, כולל ילדים מעל גיל 3, כך שגם ילדים מתחת לגיל 12 מחויבים בבדיקה.

שימו לב שתוקף התו הירוק הוארך עד דצמבר. ניתן להוריד תעודה מעודכנת באתר משרד הבריאות או באפליקציית "רמזור". אנו ממליצים לדאוג לכך בהקדם על מנת למנוע עיכובים מיותרים ביום הכנס.

אנא שמרו על עצמכם ועל שאר באי הכנס. הקפידו לא להגיע אם אתם מרגישים שלא בטוב, והקפידו על זהירות מירבית כדי למנוע הדבקה.