סיפוריםתמונותעיתונותכנסי עברצרו קשר

  כותרת

לפניכם התוכניה של כנס מיתופיה שהתקיים ב 23.08.2007 להתרשמות מהתכנים העשירים והמעניינים שהיו בכנס.
לחצו על האירוע שמעניין אתכם! לפני כן אנא ודאו שאין לכם חוסם פופ-אפים.

שעות חדר הרצאות 1 חדר הרצאות 2 הבית של בילבו חדר סדנאות
1000-1130אוי ואבוי, היא הרגה את...!/ מעין עוזרי המיתוס בפנטזיה/ שני רייטר על מערכות יחסים הומוסקסואליות בספרות חובבים/ שמעון נעים סדנת תרגום/ יעל סלע-שפירו
1130-1300נפש הילד/ לילך אבני חידון שיר של אש ושל קרח
[כניסה חופשית]
אצילות שעונשה מוות/ גדעון אורבך סדנת כתיבה/ דסי אלבר
1300-1400ה פ ס ק ה
1400-1530אי אפשר לטבול בנהר הסיריאון פעמיים: על זהות ושינוי ביצירתו של טולקין/עדי גלבוע ויהודה רונן הדוֹגְמָה של פולמן: האם פולמן הוא אנטי דת, או אנטי דתיים?/ נועה רייכמן פנטזיה - מן היסודות/ עינת סיטרון שחזור המשחק הראשון של רומח הדרקון
[כניסה חופשית]
1530-1700 ראיית העתיד - ההווה - העבר/אורי עמית רומח הדרקון: אז מה היה לנו/ צפריר גרוסמן הממלכה האבודה/ טל כץ סדנת תרגום/ יעל סלע-שפירו
1700-1830האקדמיה לתורת האופל/ מתן זגרון חומר אפל וחומריו האפלים/ דפנה קירש טורין ופרודו: גורל דומה, גורל שונה/ רן בר-זיק מרתון מספרי סיפורים
[כניסה חופשית]
1830-2000הכול צפוי והרשות נתונה/ חנה קפויה שבע ממלכות ודרקון אחד/ אור ענבר גור-אריה יצורי אופל – האומנם?/ יניב סלע סדנת תרגום/ צפריר גרוסמן
2000-2130הקרנה: חומריו הבהירים שעשועון קווידיץ'
[כניסה חופשית]
בסוף כולם מתו, חוץ מבני הלילית/ ד"ר ארזה סטימצקי מועדון הקריאה: אסימוב
[כניסה חופשית]
2130-2300סרט: C.S. Lewis: Through the Shadowlands חידון הנשר והמטאטא
[כניסה חופשית]
קרול ברג: פנטזיה קלאסית על העולם האמיתי/ נעמי וינר
[כניסה חופשית]
 
2300-0000רן ואמינוב בדרכים מציגים: קהילת טולקין הישראלית/רן בר-זיק ואילן אמינוב המבנה החברתי של עולם הקוסמים/ ג'ניה קוזלוב    

הורדת התוכניה להדפסה

הורד קובץ MS Wordהורד קובץ של MS Word הורד קובץ RTFהורד קובץ בפורמט RTF

מדיניות ספוילרים בנוגע לספר השביעי של הארי פוטר

רבים מאלו המחכים לתרגום הספר השביעי של הארי פוטר חוששים מספוילרים. גם במיתופיה 2005 התמודדנו בהצלחה עם עניין הספוילרים (לספר השישי של הארי פוטר שלא יצא בעברית באותו זמן).
בתוכניה באתר ובתוכניה המודפסת ישנה הבהרה חד משמעית אם יש באירוע ספוילרים לספר השביעי. באירועים שבהם אין ספוילרים יוסבר מראש לקהל שאין לשאול שאלות או להעיר הערות הנוגעות לספר השביעי.

הורדת עלון להדפסה

אלו מכם שרוצים לעזור לנו בפרסום הכנס מוזמנים להדפיס את העלון ולתלות בלוח המודעות השכונתי, באוניברסיטה, במתנ"ס או במקום העבודה.
הורד קובץ JPG הורד קובץ PDF

מכירת דיסק 'לגולאס אמור בוגד והכנס' - כל ההכנסות קודש לעמותת עלם

'לגולאס - אמור בוגד והיכנס', הרצאתו של עמרי אסקרלי שהפכה לקאלט אמיתי בקרב טולקינאים ולא טולקינאים זמינה למכירה בכנס. מדובר בהרצאה ייחודית, מצחיקה עד דמעות המעלה תהיות לגבי האפשרות שגיבור מסוים בחבורת הטבעת הוא בוגד נאלח.
הדיסק נמכר במחיר סמלי בדוכן הקהילות. כל ההכנסות מהמכירה נתרמות לעמותת עלם לנוער במצבי סיכון. עלם הינה העמותה הגדולה ביותר בארץ המטפלת בבני נוער בסיכון ומצוקה.
ניתן לצפות בטריילר להרצאה כאן.

החדר של אילן

לאורחי הכנס (מעל גיל 18) ישנו חדר מנוחה נעים  הכולל שתיה קרה וקפה ובו ניתן להעביר את הזמן בנעימים בין אירוע לאירוע וכן להכיר ולשוחח עם אורחים נוספים - הכניסה לחדר חופשית.

אירועים חברתיים

כדי שאף אחד לא ירגיש לבד וכדי שכמה שיותר אנשים ייהנו יש לנו לא מעט אירועים חברתיים, מפגשים ופעילויות בלובי הכנס המיועדים לכל החובבים באשר הם ללא תשלום.
בדוכן בלובי יוצגו יצירות פאנפיקשן - סיפורים קצרים, שירים וכדומה - אשר עוסקות בכתביו של ג'.ר.ר. טולקין, בסדרת הארי פוטר, סדרת חומריו האפלים, בסדרת שיר של אש ושל קרח ובסדרת רומח הדרקון. הדוכן יהיה נגיש לכל המגיעים לכנס ומהווה דרך חביבה להעברת הזמן ולהתרשמות מהיצירתיות של המעריצים השונים. אם יש לכם יצירה שאתם רוצים שתוצג, צרו קשר עם עדי פלדמן.

אירועים חברתיים - טולקין

קבוצת דיון על הספר ילדי הורין: קבוצת דיון פתוחה לקהל אשר תעסוק בספר החדש שיצא לאור לפני מספר חודשים. נעסוק בניתוח ספרותי, ביקורת כללית, שאלות ותשובות על אמינות הטקסט, חשיבותו ועוד. מנחים: טל כץ ורן בר-זיק מקהילת טולקין. הקבוצה תיפגש באולם 'הבית של בילבו' בשעה 12:15 בערך, מיד לאחר סיום ההרצאה של גדעון אורבך.

אירועים חברתיים - הארי פוטר

קבוצת דיון על הספר השביעי בסדרת הארי פוטר Harry Potter and the Deathly Hallows: קבוצת דיון פתוחה לקהל אשר תעסוק במשמעות סוף הסיפור, בשאלה לאן ממשיכים עם הניתוח המחקרי של הספרים ובתחושות המעריצים כלפי הסדרה. מנחה: עדי פלדמן מקהילת הארי פוטר לבוגרים. הקבוצה תיפגש בחדר הסדנאות בשעה 20:45.

אירועים חברתיים - קהילת רומח הדרקון

קהילת רומח הדרקון נפגשת בחדר הסנדאות בין השעות 13:00-14:00(בזמן ההפסקה), כולם מוזמנים לבוא, להשתתף ולהנות. במפגש יתקיים סיעור מוחין פתוח באשר ליעדיה של הקהילה לשנה הקרובה וכמו כן ייבחר ועד הקהילה לשנה זו. חברי הקהילה בתום המפגש ייכנסו לשחזור של יצירת קרין לפני 23 שנים, בהנחיית ראש הקהילה צפריר גרוסמן.

חזרה לתחילת הדף