על הכנס תוכניה מיקום ודרכי הגעה על המארגנים צרו קשר

  כותרת

כנס מִיתוֹפְּיָה הוא כנס משותף חד יומי המאורגן על ידי קהילת טולקין הישראלית. עמנו משתתפות בכנס גם קהילת הארי פוטר לבוגרים, קהילת חומריו האפלים, קהילת שיר של אש ושל קרח, קהילת רומח הדרקון וקהילות פנטזיה MSN. בכנס יהיו הרצאות מרתקות על יצירותיו של הסופר ג'.ר.ר טולקין (שר הטבעות), על הארי פוטר של הסופרת ג'יי.קיי רולינג ועל יצירותיהם של הסופרים פיליפ פולמן וג'.ר.ר מרטין וגם על הסאגה האדירה של רומח הדרקון ועל ספרי פנטזיה נוספים. הכנס ייערך ב-23 באוגוסט, יום ה', במרכז רוזין שברמת אביב. בכנס יהיה אפשר למצוא שפע של פעילויות ועניין עבור כל אלו שאוהבים את ספרות הפנטזיה, אחת מסוגות הספרות היותר מעניינות וחדשניות שיש.

אנו, חובבי טולקין, וחברינו מכל הקהילות השונות השותפות לארגון הכנס, שמחים להזמין אותך לחגיגה אמיתית הכוללת הרצאות מרתקות ומעמיקות על מגוון נושאים, הקרנות מעניינות ופעילות חברתית מרובה. רוצים לדעת יותר על הארי פוטר? המיתולוגיה הענפה של ג'.ר.ר טולקין מדהימה אתכם בכל פעם מחדש? רוצים לשמוע גם על ההשראה לשיר של אש ושל קרח ולחומריו האפלים? ומה על פנטזיה אפלה? - זה ה-מקום להיפגש עם אוהבי ספרות ואוהבי פנטזיה, ללמוד ולדון ביצירות האהובות וליהנות מחוויית קיץ בלתי שגרתית ומהנה ביותר.

בכנס ישתתפו אורחים בכל הגילים ומכל המקומות והוא מתאים לכולם. השקענו זמן רב ומחשבה בתכנון התוכניה על מנת שתתאים לכל חובבי ספרות הפנטזיה - בין אם מדובר בטולקינאים חקרנים, בחובבי הארי פוטר, באוהבי רומח הדרקון מסורים או אפילו בכאלו שרק גילו את הפנטזיה ורוצים לטעום לראשונה מכל אחד מהתחומים. ב'תוכניה' ניתן למצוא את הפירוט המלא של כל האירועים ומחיריהם. כדאי להיכנס ולבדוק!

כנס מיתופיה הוא תולדה של שיתוף פעולה מצוין בין קהילות ספרותיות. לחצו על 'על המארגנים' כדי ללמוד יותר על האנשים שמאחורי הכנס: חברי קהילת טולקין הישראלית וחברי קהילת הארי פוטר לבוגרים, חובבי נרניה ואוהדי פולמן ומרטין ואוהבי רומח הדרקון ששיתפו פעולה על מנת לגרום למציאות להפוך לדמיון.

הכנס יתקיים במרכז רוזין - מקום יפהפה, המארח את הכנס באופן מסורתי. מרכז רוזין נעים מאד ואידיאלי לכנסים מסוג זה. לחצו על 'מיקום ודרכי הגעה' כדי לקרוא על מרכז רוזין וכמובן לראות היכן הוא נמצא ואיך להגיע אליו.

יש לכם עוד שאלות? רוצים למצוא או להציע הסעה? לחצו על 'צרו קשר' כדי להיעזר בפורום הכנס שפתחנו במיוחד בשביל אורחי הכנס או לשלוח דואר אלקטרוני ישירות לבעלי התפקידים בכנס, ששמחים תמיד לעמוד לרשות כל אורח.

רוצים לדעת מה מצפה לכם? למה שלא תבקרו באתרי הסיכום היפים של הכנסים המוצלחים שהיו? באתרים האלו תוכלו לקרוא חוויות של אנשים שהיו שם, לראות תמונות ולצפות בכתבות שפורסמו על הכנסים הקודמים. אידיאלי גם לאלו שרוצים להיזכר כמה כיף היה, אנא היכנסו לאתר הסיכום של כנס מיתופיה 2005 ואתר הסיכום של כנס מיתופיה 2006.


אנו מקווים לראותכם בכנס!חזרה לתחילת הדף